Sklep online – Manufaktura Mojej Mamy

Umknęła Ci ważna data, urodziny lub rocznica? Tort nie dojechał lub okazał się czymś zupełnie innym niż powinien? Zadzwoń do nas, a uratujemy Cię z opresji. Zadzwoń!

Pogotowie Tortowe – wychodzimy Tobie na przeciw i wprowadzamy możliwość alarmowego zamówienia tortu okolicznościowego.

 

Zadzwoń!

+48 502 130 000 (wew. 1)

Torty na zamówienie cukiernia piekarnia garmaż Trójmiasto

Słodkości z logiem Twojej firmy!

Promocja i reklama to bardzo ważny element działalności każdej firmy. Stawiają one na najróżniejsze formy promocji- od tradycyjnych reklam w radiu, na bilbordach, w social media po gadżety i upominki dla swoich odbiorców i kontrahentów. A może by tak postawić na dosłownie DOBRĄ promocję? Mając na myśli słowo „dobrą” nie piszę tu jedynie o formie przekazu, ale też o smaku!

Pamiętaj, że to co dajesz klientowi razem ze słodyczami reklamowymi, to przeżycie smaku, które przekłada się na drobną przyjemność. Uzyskanie odpowiedniego efektu bazuje na tym, że odbiorca czuje się doceniony otrzymując słodki upominek, co dodatkowo sprzyja by swoje zadowolenie powiązał właśnie z Twoją marką.

W jakich sytuacjach możemy je wykorzystać? Wiemy już z doświadczenia, że tego typu reklamy powinny być odpowiednio dobrane do sytuacji i organizowanego wydarzenia.

Ciastka reklamowe świetnie sprawdzają się w salach konferencyjnych recepcji czy biurze służącego do spotkań biznesowych. Takie słodkie upominki mogą przybrać formę poczęstunku do kawy lub herbaty. Często organizowane są w firmach targi, eventy lub bankiety tu proponowane są najczęściej babeczki z kremem i nakładką z personalizowanym nadrukiem. To bardzo przyjemny akcent, a zarazem bardziej elegancka forma podziękowania za uczestnictwo w wydarzeniu. W ofercie są również torty firmowe, wykonywane według preferencji firmy, które wspaniale i wyniośle podkreślą charakter uroczystości firmowej.

Pamiętajcie też, że ze słodkiej oferty możemy wykorzystać wypieki również na inne okazje – nie tylko jako reklama swojej działalności, firmy, stowarzyszenia. Mogą one być  wspaniałym pomysłem na urodziny, wesele, spotkania rodzinne, na Boże Narodzenie, święta Wielkanocne, Halloween lub Walentynki.

Eksperymentujmy, bądźmy otwarci na nowe rozwiązania. Wykorzystując do promocji swojej marki słodkości reklamowe, możesz za ich pośrednictwem umocnić relację ze stałymi klientami.

Zadzwoń lub napisz!

tel.: +48 502 130 000
biuro@manufakturamojejmamy.pl