Sklep online – Manufaktura Mojej Mamy

Umknęła Ci ważna data, urodziny lub rocznica? Tort nie dojechał lub okazał się czymś zupełnie innym niż powinien? Zadzwoń do nas, a uratujemy Cię z opresji. Zadzwoń!

Pogotowie Tortowe – wychodzimy Tobie na przeciw i wprowadzamy możliwość alarmowego zamówienia tortu okolicznościowego.

 

Zadzwoń!

+48 502 130 000 (wew. 1)

Torty na zamówienie cukiernia piekarnia garmaż Trójmiasto

Bądź eco, jedz zdrowo!

Bądź eco, jedz zdrowo!
Marnowanie jedzenia to ogromny problem w dzisiejszych czasach, wiele zasobów jest nadmiernie eksploatowanych już na etapie produkcji żywności, podczas transportu i przechowywania. Jednak ogromne ilości żywności wyrzuca się każdego dnia także w prywatnych domach.
Walka z problemem marnowania jedzenia powinna zacząć się od zmiany nawyków zakupowych – podstawowa zasada w tym przypadku to: kupować mniej.
Dlatego wychodzimy naprzeciw z naszymi propozycjami dań zakręconych w słoiki. Zdrowe dania-wiele możliwości do wyboru.
Zamknięcie obiadów w słoiki metodą pasteryzacji powoduje zachowanie większość substancji odżywczych, posiadanie dłuższego zachowania świeżości, zachowanie smaku lub zaplanowanie tygodniowego menu przy czym zaoszczędzimy dużo czasu.
Często wprowadzamy nowe dania, aby było różnorodnie, smacznie, zdrowo i kolorowo. Ofertę skierowaliśmy również dla osób vege! W gołąbkach wegetariańskich rozsmakowali się nasi vege klienci.
Pracujemy w naszym zakładzie według wymagających manufakturowych reguł. Stosujemy tradycyjne techniki, które nie uznają dróg na skróty. W swojej pracy nie stosujemy procesów przyspieszających naszą produkcję.
Tak samo ważny jest dla nas smak jak i skład naszych obiadów. Co dziennie mamy dostawy świeżych produktów od lokalnych sprawdzonych dostawców.
Lubisz podróżować? Produkty stworzone są właśnie dla Ciebie! Możesz je zaserwować podczas domowego obiadu jak również świetnie sprawdzą się podczas podróży.
Do zaoferowania w naszych sklepach mamy domowe zupy, dania mięsne, dania bezmięsne, dżemy i konfitury, oraz swojską pasztetową lub mielonkę, która świetnie się sprawdzi na kanapki.
Zdrowe, pyszne i obiady to idealne rozwiązanie na wzbogacenie twojej diety i wspaniały pomysł na obiad!

Dlaczego słoiki?
Co jest dla nas najważniejsze – nie generują śmieci, ponieważ często klienci przy kolejnych zakupach oddają je i zakupują nowe danie w słoiku. Po wyparzeniu i wymianie zakrętki służą jeszcze dobrych kilka razy. Nasze dnia dobieramy tak, aby bez problemu przechodziły proces pasteryzacji.